| anonim_4396 a întrebat:

Iphone sau Samsung Galaxy S III?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat ce model de iPhone...

Oricum, NU contează deoarece Samsung Galaxy S3 este mai PERFORMANT - vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2141.php

Deci, CATEGORIC îţi recomand Samsung Galaxy S3!

Toate cele bune.

| gmxromania78 a răspuns:

Samsung Galaxy S III categoric!

| whattt a răspuns:

Iphone

| condreavaly a răspuns:

La intrebarea ta poti sa iti raspund cu da. laughing nu ai specificat ce fel de iphone, dar din moment ce ai zis s3 cred ca ai alege dintre iPhone 5 si s3. eu nu am sa dau niciodta un iPhone pe un Samsung, sau pe un android. acum nu stiu sigur de ce, poate fi ca m-am obisnuit eu cu iphone, ca am si din 2008 iphone, dar chestia e ca poti face mult, daca mai ai si jailbreak la el, te-ai scos. si samsungul e bun la randul lui, din auzite si vazute. nu am avut pana acum un android, dar eu sigur nu asi fi multumit cu android. te sfatuiesc la un iPhone 4/s 5

| yourFanta a răspuns:

Galaxy S III

| Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Samsung Galaxy S III [il am de vreo o luna si este foarte bun!]

| Lav999 a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi iPhone. Eu il am de 5 luni si este ff bun. In schimb si cealaltă varianta este una negresita dar este destul de mare telefonul si tot odată incomod. Eu cand ii vad pe alții sicer nu imi place, zici ca pun tableta la ureche. Sper ca te-am ajutat!

| GoAwayBitch a răspuns:

I phone