| Oana4 a întrebat:

IPhone sau Samsung Galaxy S4? Am un Iphone5 care se tot blocheaza, iar dupa ce am dat update la aplicatia facebook messenger, nu a mai mers(aplicatia). Si mama are un Iphone 4 si se blocheaza si al ei, deci nu e o problema care se gaseste doar la mine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......y5150r.php

Toate cele bune.