| Marilyyy a întrebat:

Iphone sau Samsung? Maine imi iau Iphone 6s si vreau sa fiu sigura ca fac cea mai buna miscare...detalii despre telefon va rog... funda

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu as prefera iphone ca e mai de fite si e mai cool, parerile sunt impartite, daca era vorba de un produs din Germania til recomandam da asa usa-japonia

| OnuOnulică a răspuns:

Iphone cu siguranță.

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Aici gasesti o comparatie Samsung S6 vs Iphone 6. Sper sa te ajute: http://www.phonearena.com/....../8997,8908

Succes,

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Sunt posesor de Iphone 6 si este al 3-lea Iphone pe care il am. Nu am avut probleme cu nici un model in prealabil. Si eu o sa achizitionez 6S dar mai astept pana la Black Friday.Have fun!

| TheWolfPowerMan a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei iphone 6s ca are iOS si ruleaza mai bine ca orice tel.

| geobodnaras a răspuns:

I-ati Samsung.Si eu ma gandeam la acelasi lucru si mi-am luat note 4. E rezistent, tine bateria, e rapid si e si frumos.