| diNNozo a întrebat:

Iphone se 32gb la 350 lei? Cumparat de nou folosit putin? Ce parere aveti merita in 2021 sa cumperi un telefon de genul raport pret - calitate?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Trebuie de vazut cit mai duce bateria... asa uite si eu am un Xiaomi Mi A1 care arata ireprosabil, am pus pe el Android 11 care merge excelent, insa bateria mai are cam 1000 mAh capacitate fata de 3000 cit avea acum 3 ani la achizitie.winking

| diNNozo explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc. am sa verific!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai nevoie de altceva decât Whatsapp, Apeluri și poate un Joc simpluț, desigur.