| Derkes a întrebat:

Iphone SE sau Samsung galaxy A5(2017)? Nu vreau specificații de pe internet că am văzut nenumărate. Vreau părerea voastră.

7 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nici macar nu stiu de ce te mai gandesti laughing))
Stabilizare optica, rezistent la apa IP68, ecran bun, camera buna etc...

| OnePiece a răspuns:

A5 '17, dar la pretul ala mai gasesti si Xiaomi Mi 5S care le rupe pe amandoua.

| Derkes explică (pentru OnePiece):

Degeaba dacă nu e firmă. Xiaomi rolling on the floor După nume se vede că e petardă.E un gen Allview.

| Derkes explică (pentru OnePiece):

Și nu le rupe pe amăndouă.Pur și simplu are memoria de 64 de gb, în rest e varză.A5 2017 are 16 mpx, Super-Amoled, procesor cu mult superior și e și rezistent la apă și zgărieturi.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Iphone SE. Poze din oglindă au un design fain. Plus că a5 nu prea are memorie

| ElSueno a răspuns:

Daca vrei un telefon mare, cumpara A5-ul. Daca vrei sa te uiti la telefon cu microscopul cumpara Iphone SE.

| GabrielStefan a răspuns:

A5 (2017)