| AnakinSW a întrebat:

Iphone X, Samsung Galaxy Note 9 sau s10+? ~eu as alege Note 9, voi?~

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S10+ asta as alege, tehnologie noua, dar cum ele evolueaza greu diferente intre s8 si s10 nu sunt e asa importanta 20%

| Johny_George_1997 a răspuns:

Clar s10+. Este cel mai complet telefon de pe piata in momentul de fata, si arata si fenomenal de bine.

| robert2007 a răspuns:

Daca nu prea te uiti la diferenta de bani, care oricum nu e prea mare, ia s10+ ul pentru ca are dotari ca niciun alt telefon din alea 3 dar nu numai, de exemplu amprenta sub ecran si 2 camere pe fața. Recomandarea mea.