| Justjust11 a întrebat:

Iphone x sau Samsung s8? Si daca ar fi iphone x, Samsung s8 nou nout si ce diferenta pentru un iphone x?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Față de iRateDe500leiPeLunăTimpDe16-24Luni/iRinichi, mergi pe Samsung, ei măcar țin la telefoanele lor.

| LPCTSTR a răspuns:

Un' te crezi dn.-o?
Înjuri cam frumos, nu crezi?
Ai grijă fata mea, legat de "morți" și restul limbajului indecent pentru o... fată?, moderatorii adoptă următoarele pentru limbaj vulgar: avertisment, suspendare de la 1 la 3 luni sau suspendare pe termen nedeterminat.
Eu zic s-o dai bine cu cei de aici, nu este nevoie să înjuri dacă ți se spune adevărul.

| LPCTSTR a răspuns:

Te rog, fii om.

| gelu1970 a răspuns:

S8.
Eu am avut unul și a funcționat impecabil.
X daca vrei sa arăți prostimii că ai un iphone.

| gelu1970 a răspuns:

Georgiana diaconu esti mai mult decat penibila.
Proasta cat duce marfarul.

| Clorox a răspuns:

Mere sau pere, bloc sau casa, munte sau mare... Cam asa suna intrebarea asta, fiecare cu preferinta lui, nu e ca si cum majoritatea si-ar permite.

| Illuminati2016 a răspuns:

Samsung Galaxy S8 deoarece este la jumate pretul si x ul nu ofera nimic in plus care sa isi justifice pretul exagerat

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Cei care spun ca iphone x nu e bun, de fapt nu isi permit! Iphone x e foarte bun, nu am avut bani pentru el insa am 7 plus si e minunat! Costa 5300 X ul si 3600 7 Plus. Insa intre ele e o diferenta si de soft si de design. Apple e mult mai bun decat Samsung, care costa multi bani dar nu ofera..nimic.

| gelu1970 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Vorbești tâmpenii.
Ai impresia că ești printre " norocoșii" ce iși permit o castană de mai bine de 1000 de euro?
Dacă știai sa folosești informația din Google in scop util nu scriai balivernele de mai sus.
Apple....marca ce dezamăgește cel mai mult utilizatorii sau clienții, sau fraierii. Depinde cum privești lucrurile.
Updates ca sa iți scadă randamentul telefonului.
Stocare pe bani. Icloud costa cu diferența lui drive si fotos.
Baterii de rahat. Autonomie puțină.
Și scrii că nu avem bani de un x mic?
Te-ai intrebat măcar două secunde cât de inteligentă e alegere ta in cumpărarea unui x mic?
O bună prietenă clasifica persoanele de acest tip ca "penale".
Eu nu te clasific. Dar cred că e bine să cauți mai multă informație in acest domeniu.
Ai un 7 plus deci ai safari. Trebuie doar sa cauți.

| LPCTSTR a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

"Apple e mult mai bun decat Samsung"...
Tu vorbeşti serios?
Tu chiar vorbeşti serios...
Mă faci să rîd, ce pot spune...
Dacă erai destul de inteligentă să te informezi asupra scârbosului de Apple, ai fi aflat că ei nu stau deloc bine la unele capitole, de exemplu reparaţiile deşi ai iRinichi-ul/altă mizerie de la ei este în garanţie, componentele vechi pentru jumătatea de rinichi pe care ai dat-o pe cărămiduţa aia acum câţiva ani, compatibilitatea software-ului cu hardware-ul scump şi de semi-proastă calitate al cărămiduţei şi multe altele.
Samsung costă mulţi bani? Ei măcar nu fac telefoane overpriced doar pentru a plăti logo-ul cu mărul muşcat.
Trebuie să afirm şi eu că produc telefoane cam scumpe, dar nici să ajungi la jucării de pe ihunt.