| Pirvu_Teodora_1997 a întrebat:

Iphonul 5 este mai prost la 5s sau este si el destul de bun?

2 răspunsuri:
| TheGuyWithBeard a răspuns:

Daca stai sa o iei teoretic, pai iphone 5s este mai bun ca iphone 5 deoarece este un model mai bun din multe puncte din vedere dar practic nu stiu. Acuma iphone 5 e mai ieftin si eu, sincer, nu vad asa multe diferente intre ele.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 5S, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.