| hardspeed051 a întrebat:

Iti mai poti recupere pozele si videourile daca ai facut o reformatare la un telefon?!

Daca da, prin ce metoda se poate recupera usor si fara multa bataie de cap?!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Easeus
Dr. Fone
Nu sunt free. Dar sunt cele mai bune in recuperare după ce ai formatat telefonul.

| SomethingFunni a răspuns:

Exista aplicatii care cauta prin memorie dupa tot felul de lucruri. Foloseste cuvinte cheie cand cauti in AppStore precum: "retrieve pictures" sau "data recovery"