| simulare a întrebat:

Joi am comandat un telefon pe abonament de la Telekom, este Luni si inca nu am venit.
Intrebarea mea : Stiti cumva unde pot vedea afla statusul comenzii (gen AWB TRACKING de la FAN Fancourier )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joi ai comandat, vineri au facut pachetul. Sambata si Duminica nu se lucreaza si de luni in termen de 48 de ore primesti. deci cel mai tarziu azi dupa amiaza primesti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statutul comenzii il poti vedea pe site-ul de unde ai comandat. majoritatea magazinelor on line au o optiune de „urmareste coletul", daca ti-ai facut cont in site.