| adrryana a întrebat:

Joi am cumparat un Samsung Galaxy S5 de la Altex.
Cand am introdus castile, am observat ca nu se cuplau, apoi am vazut ca indiferetn de casti, muzica nu se aude.
Am garantie si tot la el.
Daca merg la ei, ce vor face? Il vor duce la service sau imi vor schimba produsul(deoarece era defect din fabrica)?

1 răspuns:
| vera321 a răspuns:

Pai cei de la care ai cumparat telefonul stricat din start pentru ca sa il ia un client iar ei sa ii ia banii pe el.In orice caz daca nu tise potrivesc castile atunci trebuie sa te duci la Altex sa ti-l repare daca este in garantie.