| anonim_4396 a întrebat:

La ce numar se suna pentru Orange ca sa afli cate minute internationale si nationale si sms ai?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai eu dau la 415 ca sa aflu cate minute mai am.

| OrangeHelper a răspuns:

Serviciul Cronos permite gestionarea bugetului si iti ofera atat informatii despre minutele incluse in abonamentul tau si din optiunile detinute, precum si despre eventualele costuri suplimentare din luna curenta, indiferent de provenienta acestora.

Daca esti abonat Orange, pori accesa Serviciul Cronos printr-un apel sau prin transmiterea unui mesaj scris gol la numarul scurt 415 direct de la telefonul Orange sau prin apel la *115# serviciul SelfCare.
Daca ai o cartela PrePay, poti verifica in orice moment creditul de care dispui prin apel la 333 sau la *133#.

Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

| CoCoMona a răspuns:

Pentru abonament: (415 sau) *115#, iar pentru cartela: 333 sau *133#.

Alte răspunsuri