| iulain13 a întrebat:

La ce trebuie sa te uiti la o tableta cand vrei sa iti mearga jocuri reusite?

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Si ele, dar cel mai mult de uiti la procesor.
Apoi ar veni placa video și ultimii care nu sunt o necesitate așa de mare pentru jocuri, ramii.

5 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Procesor

| Johnni3Walk3r a răspuns:

Daca tu vrei sa te uiti al o tableta pentru jocuri ar trebui sa ceri informatii despre ea ce leaga procesorul, sistemul de operare, spatiul de stocare, rezolutie.Cam astea ar fi. Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy

| iulain13 explică (pentru Duucu):

Atat? placa video nu conteaza? sau rami,

| iulain13 explică (pentru Johnni3Walk3r):

Pai m-ai ajutat happy.Are procesor dual core 1.6 G cortex A9 3036.Android 4.1.1 jelly bean, 16 GB memoria interna, rezolutia de 1286 pe 800.Este vorba de tableta vonino speed star s.laughingCosta doar 399 lei.laughingAre 7 inch.

| iulain13 explică (pentru Duucu):

Placa video este 400 Mali quad core.(Ar veni ca fiecare nucleu proceseaza cate 400?=1.6?)Iar ramii sunt de 1 GB