| Vlad529 a întrebat:

La DIGI Mobil Optim Nelimitat 4 euro
dacă consumi toți cei 5 GB de internet și dacă continui să stai pe internet, vei avea cost suplimentar sau doar că internetul va merge mai prost?

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Hai sa iti explic cum sta treaba.Tu ai acesti 5GB de internet la o anumita viteza ai inteles? Când ii consumi vei avea in continuare net dar la o viteza mai mica( nu stiu exact cat ). Nu vei avea cost suplimentar.

| Minimalistul a răspuns (pentru andutzu2000):

Dupa consumarea celor 5GB, traficul ramane nelimitat si viteza scade la 128 Kbps.

1 răspuns: