| katita a întrebat:

La Emag transportul este gratuit? Multumesc

Răspuns Câştigător
| bogdanstan a răspuns:

Nu conteaza ce cumperi, dar valoarea produsului(produselor) care le cumperi trebuie sa fie minim 90 de lei pentru ca transportul sa fie gratuit (si aici ma refer la eMAG).

6 răspunsuri:
| bogdanstan a răspuns:

Salut, transportul este gratuit daca cumperi produse de cel putin 90 lei. Bafta si sper ca ti-am fost de ajutor.

| MilkyWAY3027 a răspuns:

Depide ce cumperi, vezi ca sub pretul produsului scrie daca este transportul gratuit, vei gasi scris asa "Transport Gratuit"

| bogdanstan a răspuns (pentru bogdanstan):

Ma refer strict la Emag.

| LTAA a răspuns:

Depinde de produs.

| hypentakill a răspuns:

Depinde de produs

| atomescu a răspuns:

Da. Este gratuit.

Ce vrei sa iti cumperi?