| cıσccσʟαтα a întrebat:

La HTC one x cum fac să pot să pun la ecranul de deblocare chestia când aleşi să se vadă asa ca si cum ai apasă pe apă, ştiţi voi...,? Urgeent; mersi

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Tii pasat pe ecran si o sa iti papara galerie, imagini de fundal si imagini de fundal live. Dai pe live si cred ca o sa ai acolo 4 imagini. Dai pe cea cu numele Bubbles si dai setati imaginea ca fundal.

| cıσccσʟαтα explică:

Nu mă refer la imaginea de fundal... Ci când apas pe ecran şase vadă că si cum ar fi apă.

| GrigoRee94 a răspuns:

La Lockscreen nu merge chestia asta, e totul legat de TouchWizUI ceea ce HTC foloseste SenseUI happy, doar daca gasesti vreun soft care sa contina Ripple, atunci da happy dar momentan nu happy