| Kappy1325 a întrebat:

La Huawei P8 Lite, a aparut cel mai nou update cu o versiune Android, am facut copie de rezerva pe versiunea cea veche, si mi se parea mai buna, pot face inapoi daca vreau, dar vreau sa aud o parere sa vad daca sa il pastrez. P.S Doar pentru cei care au acest telefon, si acest nou update, si e multumit de el.

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Eu nu am are baiatul meu poti sa faci ce vrei cu telefonul e exact ca si cum ai avea windows 8 si treci la windows 10 si daca nu iti convine in 10 zile poti sa te reintorci inapoi

| OnePiece a răspuns:

Eu am P9 lite, nu P8 lite. Dar presupun ca ai Marshmallow pe telefon, deci probabil ti-a venit un update cu nivelul de corectie pe 1 septembrie.

Eu zic sa lasi asa, in timp performanta va fi mai buna.