| Andreeas1997 a întrebat:

La iphone, daca sun pe cineva si apelul este in asteptare mie nu imi apare. (De ex ca la Samsung)
Merge sa fac din setari ceva ca sa imi apara apel in asteptare?

2 răspunsuri:
| fatatha111 a răspuns:

Eu am iphone si intri in configurari, apel, si arata acolo sa bifezi apel in asteptare... sper ca ti am fost de folos

| Andreeas1997 explică (pentru fatatha111):

Am activata chestia aia, si daca vorbesc cu cineva la telefon poate sa ma sune alta persoana ca imi apare, dar daca eu sun o persoana care deja vorbeste la telefon mie nu imi apare ca persoana respectiva este intr-un apel deja