| Zapqa a întrebat:

La LG L5 II cum pot face sa am pozele de pe PC in telefon.Am bagat cablul de date, dar de aici m-am blocat...Cel mai bun raspuns care imi va fi de folos are FUNDA! Va rod...HELP!

2 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un device driver pentru telefonul tau, pentru ca telefonul sa fie conectat la calculator.Un al doilea pas ar fi sa te duci in locul unde ai pozele, sa le dai copy si apoi paste pe cartela de memorie sau in telefon
sper ca te-am ajutat!
funda?!

| dodolino44 a răspuns:

Ca sa nu te mai complici cu cablul de date si daca ai card de memorie si adaptor pentru el baga cardul de memorie in calculator si gata. Dar la cablul de date si eu ma incurc!