| adi2003 a întrebat:

La o prelungire de abonament la Orange mai platesti ceva in avans pentru un telefon?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Depinde de telefon, daca este un telefon foarte ieftin nu mai platesti nimic, daca e un telefon de exemplu la 1000 de lei la liber mai dai vreo 500-600, acum depinde ce abonament ai, eu la un abonament de 10 euro/luna am facut asta, beneficii nu prea, nu merita sa-ti iei telefon la abonament, nu merita sa ai abonament, parerea mea!

1 răspuns:
| RaixeN a răspuns:

Depinde de telefon si de abonament, daca vrei ceva cu adevarat smart si ai un abonament mare nu, dar daca ai un abonament mic (adica nu foarte scump) da, iar daca vrei ceva mai slab nu cred.