| angelamaria a întrebat:

La telefonul Samsung Galaxy Trend Lite GT S7390 pot sa editez pozele? Cum pot sa ascult muzica din telefon pe ecranul principal?

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Sunt o gramada de programele de editat in magazin play, dar poti opta si pentru photoshop for android.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| angelamaria explică (pentru SasNetRomania):

Stiu de cele din Play, dar ma refeream daca pot sa le editez in telefon, fara sa descarc de acolo.

| SasNetRomania a răspuns (pentru angelamaria):

Depinde de android, spre exemplu de la 4, 3 in sus poti edita...

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Poti edita pozele cu o aplicatie specifica, si poti pune widget pentru muzica pe ecranul de start