| AnOnImUl321123 a întrebat:

La telefonul UTOK 351D cum faci sa muti o poza din telefon in cardul de memorie? Suna banala intrebarea dar nu imi dau seama cum...
FUNDA

5 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

La setari aplicatii si dai gestionare poze pe cartela
Sau daca nici asa nu merge mut-o in calcultaor/laptop si apoi inapoi pe telefon si o sa o ai pe cartela SD.big grin Funda?

| Ghostplayer a răspuns:

A si apropo File Manager merge pe orice verisune de android...

| AdiFCD a răspuns:

Foloseste un File Manager. De exemplu Astro sau Ex File manager. Le gasesti in PlayStore. Sau poti foarte simplu sa conectezi telefonul la PC apoi Drag and Drop happy

| Jipa95 a răspuns (pentru AdiFCD):

File manager merge numai daca are root.
@AnOnImUl321123 poti muta apliatiile/jocurile pe card, numai daca ai telefonul root-at.

| AdiFCD a răspuns (pentru Jipa95):

Te rog frumos sa te mai informezi inainte sa postezi asemenea raspunsuri. Orice File Manager merge fara probleme pe orice versiune de Android fara a fi nevoie de ROOT.