| scp3008 a întrebat:

La telekom prepay exista optiunea mobil nelimitat de 6 euro, cu net nelimitat, oferta fiind valabila pana la 31 ianuarie 2022. Daca activez oferta exemplu in 20 luna asta, netul nelimitat va fi valabil pana la 20 luna urmatoare? Chiar daca promotia in mod normal se incheie la sfarsitul acestei luni.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ar fi mai bine sa ii intrebi direct pe ei?

| dannyel86 a răspuns:

Daca oferta poate fi activata pana la 31 ianuarie, din momentul activarii o vei avea timp de o luna (banuiesc ca asta e durata indicata pentru cei 6 euro). Dupa 31 ianuarie 2022 nu vei mai putea reactiva aceeasi oferta, intrucat ea nu va mai fi disponibila.
Cu alte cuvinte, daca activezi pe 20 ianuarie, oferta e valabila pana pe 19-20 februarie, dar dupa aceasta perioada nu vei mai putea folosi din nou aceasta oferta.