| Popescu_Sofia_2004 a întrebat:

La toate videourile sau cântecele pe care le ascult se pune pauza singur din aproximativ 20in 20de sec
L am resetat de mai multe ori dar după puțin timp iarăși incepe...ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| PooPy4YooU a răspuns:

Este foarte simplu. Poate fi de la casti/boxe ceea ce inseamna ca trebuie sa-ti schimbi castile/boxe(adica problema este de la mufa jack).
Dar mai intai incearca o alta pereche de casti/boxe incercand sa vezi daca face tot asa.
Daca totusi face asa chiar daca asculti fara nimic, adica doar prin difuzor, incearca sa schimbi aplicatia. Daca nici asa nu merge poti sa-l duci la reparat.