| Sonia822 a întrebat:

La un Samsung, ce setari fac, pas cu pas, pentru a bloca apelurile care suna numar afisat? Adica `secret`

5 răspunsuri:
| andiceasu95 a răspuns:

Daca ai Samsung te duci la telefon(acea aplicatie agenda etc) apesi cele trei puncte, apesi setari si apesi BLOCARE NUMERE si ai BLOCARE EXPEDITORII NECUNOSCUTI

| whatisthis19 a răspuns:

Deci da-i pe telefon ai acolo trei puncte da-i la setari si ai blocare numere si activezi Blocati expeditorii necunoscuti si asta trebuie sa faci!

| Sonia822 explică (pentru whatisthis19):

Intru in blocare numere si nu am o astfel de optiune

| whatisthis19 a răspuns (pentru Sonia822):

Păi ce tel ai?

| Sonia822 explică (pentru whatisthis19):

Galaxy core prime tongue