| anonim_4396 a întrebat:

La un telefon de 1. 1GHz, versiunea telefonului 6.0 si 1G RAM merge sa te joci standoff 2?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Numai că-l descarci și probezi, in acest moment jocul este în faza de testare incipientă

| AureliusTPU a răspuns (pentru sierra1):

Cum adica?

| sierra1 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Ce nu e clar?

| AureliusTPU a răspuns (pentru sierra1):

Nu am inteles faza cu jocul este în faza de testare incipientă.

| sierra1 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Vezi site-ul lor

| AureliusTPU a răspuns (pentru sierra1):

Asta e problema, ca nu se mai fabrica.

| PainTech a răspuns:

Destul de greu, dar ar trebui sa mearga. Descarca si vezi.

| GPA a răspuns:

Este posibil sau nu, n-ai specificat ce fel de procesor este și ce procesor grafic are telefonul.
Cu 1Gb RAM îți va merge greu jocul, deoarece consumă atât sistemul, aplicațiile din background cât și jocul. Pentru joc îți va mai ajunge cel mult 300-400Mb, adică insuficient pentru un gameplay decent.
Eu sunt convins că-ți va merge greu, cel mai probabil sistemul tău va fi incompatibil cu jocul și nu-l vei putea instala. Nici nu va finaliza instalarea.

Încearcă și convinge-te.

Pentru specificațiile telefonului instalează AnTuTu :

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=club.antutu.aibenchmark

Apple : https://itunes.apple.com/app/antutu-benchmark/id803837129

| Auraaaaaaaasssssssss a răspuns:

Da merge dar pe o rezolutie slaba