| anonim_4396 a întrebat:

La Vodafone, daca iau desfasuratorul, ce imi arata mai exact? Exista posibilitatea ca eu sa vad textul din mesajele trimise/primite?

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca, prin desfasurator, afli ce numere ai sunat si de la care ai primit apel, precum si durata acestora. Cel putin asa vad eu lucrurile. E doar o parere, deci e bine sa ceri un desfasurator, ca sa vezi exact ce cuprinde. Nu cred ca se refera si la mesaje.

| Seby90 a răspuns (pentru dannyel86):

Pe desfasuratoarele mele apar mesaje / apeluri / si durata, eventual cat ai stat pe net. Dar mesajele stiu ca nu apar, sunt confidentiale. Probabil cu politia poti sa le vezi, dar altfel ma indoiesc.

Bafta.

| Seby90 a răspuns (pentru dannyel86):

PS: Nu-ti mai insela prietenuwinking.

| dannyel86 a răspuns (pentru Seby90):

"Pe desfasuratoarele mele apar mesaje / apeluri / si durata, eventual cat ai stat pe net. Dar mesajele stiu ca nu apar"
Deci apar sau nu mesajele? E contradictie in ce spui.winking

| Seby90 a răspuns (pentru dannyel86):

Apar ca mesaje trimise dar nu apare textul. Asta am vrut sa spun.

| dannyel86 a răspuns (pentru Seby90):

Acum am inteles. M-am prins mai tarziu, dupa ce ti-am trimis mesajul pentru lamuriri. Multumesc! Tu ai dat un raspuns complet, eu m-am referit numai la apeluri. Deci se poate concluziona ca nu am gresit cu nimic.

| Seby90 a răspuns (pentru dannyel86):

E ok. e dimineata, ma exprim mai greu... ambiguu!