| andrei47 a întrebat:

La Vodafone daca vrei sa iti iei un BlackBerry pe abonament iti scrie ca primesti "browsing" nelimitat, atunci la ce mai folosesti traficul pe care il ai separat?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Traficul îl foloseşti la download; browsing înseamnă că lecturezi/accesezi diverse site-uri.

4 răspunsuri:
| andrei47 explică (pentru bursuc001):

Stiu, deci daca ma uit pe google, wikipedia, sport.ro si alte site-uri nu imi valua trafic, decat daca voi folosii facebook, sau orice altceva in afara de navigare pe net, eram curios, cum adica sa am browsing chiar nelimitat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru andrei47):

Nici dacă foloseşti Facebook nu-ţi ia din trafic, traficul se consumă dacă descarci jocuri, muzică şi filme.

Indiferent pe ce site-uri intri reprezintă browsing, când downloadezi atunci este trafic.

| andrei47 explică (pentru bursuc001):

Aha, ok, multumescwinking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru andrei47):

Cu plăcere!