| paulmircea2000 a întrebat:

Lenovo 2010 sau p5 life? va rog frumos sa ma ajutati pe care sa il aleg, sa fie mai bun si care se misca mai fluent?

Răspuns Câştigător
| Zedge a răspuns:

Comparand astea 2 e ca si cum ai compara Mercedes cu Logan.
Clar Lenovo, Allview P5 e un model ieftin al Allview deci concluzia o tragi singur avand in vedere ca la Allview chiar si telefoanele de top au probleme de multe ori.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranță Lenovo!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P5 Life deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.compari.ro/......301210909/

Toate cele bune!

| paulmircea2000 explică (pentru Zedge):

Multumesc pentru sfat!