| AlxGoliatH a întrebat:

Lg l5 II sau Huawei ascend y300, care este mai bun pentru jocuri muzica alte aplicatii si poate chiar si putin net big grin? Dau FUNDA cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| FallingLeaves a răspuns:

Lg'ul este cel mai bun cand vine vorba de display, touch, culori si senzori, spre deosebire de Huawei.
Eu am LG si sunt mai multumita de el ca oricare telefon pe care l-am avut pana acumwinking

| AlxGoliatH explică (pentru FallingLeaves):

Ai Lg l5 II? Daca da imi poti spune cum se comporta, adica daca are lag daca isi da restarturi, daca se aude muzica tare..chestii de genu.Mi-ai fi de mare ajutor daca mi-ai spune tongue