| anonim_4396 a întrebat:

LG Optimus L5 II E455 alb sau negru?(Sunt fata) Funda :*

Răspuns Câştigător
| Anticarul a răspuns:

Poti sa iei ce culoare vrei tu, pentru ca la final, nu conteaza ce au zis cei de mai sus, tot tu decizi.
Nu lua in seama treaba cu esti fata si alb trebuie sa iei, ca este mai finut.
Dar tine cont de un aspect, care ulterior te va face iti fi doresti cealalta culoare.
Pe alb, mereu o sa se vada murdaria, zgarieturile o sa iasa mai inevidenta, orice urma pe alb, va fi mai vizibila decat pe negru.
Argumentul meu, nu sfat, este sa ti cont de acest aspect. Cand or sa se straga semnele, cazaturile si oja, nu o sa poti sa te mai razgandesti. Bafta in decizia pe care o iei si sa il stapanesti sanatoasa.

9 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Eu as alege negru. Tu alegi ce vrei.
Nu te lua dupa treaba cu sunt fata si trebuie sa imi iau telefon alb pentru ca negru au baieti, este o prostie.
Sper ca am fost de ajutor.
O zi buna in continuare.

| FoarteTareFrate a răspuns:

Alb. Albul e mai simplu dar si mai delicat, face un telefon sa para mai sofisticat, negru au mai toti. Fundita?:*

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Asta decizi tu laughing. Nu iti poate spune nimeni, sau sa iti impuna sa iei o culoare anume.

| alessa10 a răspuns:

Alb

| aconstedani a răspuns:

Eu zic tot alb, e mult mai frumos decat negru + ca foarte multa lume are negru (inclusiv eu), mai iesi asa din anonimatwinking

| KämŸ966 a răspuns:

Depinde care iti place si tie mai mult eu as lua alb.

| fluturasmotzat a răspuns:

Ce culoare iti place tie nu putem decide noi la aceasta intrebare... poate tie iti place alb si noi zicem negru sau invers stii...

| fsarah09 a răspuns:

Eu iti recomand alb, dar sa ai grija sa nu il murdaresti.Negru e de baieti.Tu alegi. happy
Funda?

| N3r01 a răspuns:

Pai pentru tine ti-as recomanda un visiroz sau un gri metalizat