| Ceha a întrebat:

Lg Optimus L7- inca o problema, in pachet am primit niste casti super naspa, sincer la 1200 de lei ma gandeam ca primesc niste casti cat de cat macar de alea tip"dop"laughing dar de unde ca am primit de plastic de alea,care ma dor urechile de la ele, in fine, problema este urmatoarea:am incercat sa pun castile de la Samsung, in momentul in care le-am pus daca ma aflu deja intr-un apel se inchide apelul( bine sa zicem ca nu e problema) dar...nu face "legatura" cu telefonul, deci mai clar nu ma aude, ce sa fac cum sa fac?laughing tin sa mentionez ca acele casti le-am incercat si la alte tel LG chiar si pe Allview p4 si au mers, totul era ok.DECI? ce pot face?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Chiar dacă au mers la alte tipuri de Lg, e posibil să nu fie compatibile cu acest tip.

Trebuie să mergi la magazin, eventual de unde l-ai cumpărat, şi să cauţi căşti compatibile cu acest model de LG.