| Transofit a întrebat:

LG Optimus L7 sau Samsung Galaxy S Duos?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Lg Optimus tongue

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Dintre cele doua eu as alege LG-ul din urmatoarele motive:

- arata mai bine estetic
- are diagonala mai mare
- are o rezolutie mai buna
- are o baterie mai buna

La celelalalte caracteristici este exact la si Samsung-ul. Iti recomand sa te uiti si peste ce cred oamenii care au cumparat deja acest telefon, inainte de a lua vreo decizie. Parerile lor sunt scris aici, jos de tot: http://bit.ly/1bUsCn3

| Transofit explică:

Am LG-ul de 2 saptamani dar il urasc! Se blocheaza chiar si cand ies din meniu cu butonul HOme, dureaza cam 10 secunde pana imi apar aplicatiile, am lagg foarte mare si am tinut telefonul la incarcat 12 ore si nu tine bateria mai mult de 4/5 ore daca te joci pe el! L-as da la schimb pe S duos oricand! In plus cand vorbesc la telefon imi intra in ureche, si nu imi place forma lui patrata Ț candybarȚ m-am inselat in privinta LG-urilor, sunt rele!

| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Am LG optimus l7 si eu sunt multumit de el! mi-a cazut si de cateva ori pe jos si vreau sa mentionez ca functioneaza pe jos iar bara aia de matal nu s-a decojit! Duce si ceva jocuri cu putin lag gen Real Racing 3 si NFS Most Wanted 2013 iar lag-ul era la inceput si dupaceea disparea! Eu unul te sfatuiesc l7

| Lam a răspuns:

LG optimus L7, este foarte bun happy, dar poti opta si pentru L9 este mai aspectuos si mai mare.