| anonim_4396 a întrebat:

Lg Optimus p700 (L7)-850 lei vs. Lg Optimus p970 - 720 lei?

Dau funda la parere + justificare

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ti-am mai dat un raspuns justificat la a doua intrebare l7

| Razvanp69 a răspuns:

L7 pentru ca : are multitouch, ecran mai mare, bluetooth 3.0, Android 4.0( ice cream, mili amperaj mai mare la baterie, tine si mai mult, e si mia rezistant la o trantawinking la hot-spot face putine figuri cate o data, dar nu cred ca te apuci acum sa dai net-ul tau la toata lumea.

| GGUESS a răspuns:

Pai imi plac aman2 telefoane happy mai bine eati primul e mai c00lzhappy FUNDA?

| owadel a răspuns:

Lg Optimus p700 (L7 e mult mai bun decat p970 pentru ca are mai mult spatiu pentru instalare aplicatii, are 3G mai bun(viteza mai mare) Blutooth 3.0, e mai nou si vine automat cu Android 4.0 (si p970 poate fi upgradat la Android 4.0, dar vine cu 2.3.4 care a mai prost) Parerea mea e sa il iei pe primul