| suntZeu a întrebat:

Lipsesc o saptaman din oras si am nevoie de internet pe telefon ca sa pot intra pe un joc online ce il joc,intrebarea este pentru ce suma pot avea net oriunde oricand macar o saptamana in Orange, nu vreau sa ma duc acolo si sa par dezinformat complet

1 răspuns:
| cosmin655 a răspuns:

Intra la *100# apoi alegi 4 si de acolo te descurci.Depinde de cat ai nevoie, daca n-ai folosit optiunea cu testeaza netul gratuit pe mobil(care tine o saptamana)activeaz-o(tine mai mult, eu am deja 2 luni de cand am activat-o)laughingdar merge doar odata pe an(100 mb).