| vlad838 a întrebat:

M-am gandit recent sa-mi schimb abonamentul de telefonie (momentan sunt pe Orange).
Stie cineva o alta retea care sa imi ofere un abonament cu urmatoarele, dar sa nu fie peste 6 euro?
- min 100 minute/mesaje in alte retele
- min 500 minute/mesaje in retea
- min 1-2 gb de internet

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai Tv si internet fix de la DIGI poti sa iei cu 5 Eu de la DIGI cu minute nationale in orice retea nationala si anumite retele internationale. Deasemenea ai internet nelimitat. Nu exista oferta mai buna ca asta:
http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

| DeeaMarry a răspuns:

Nu o sa gasesti un abonament atat de ieftin.
Iti recomand cartela Indygen(oferita de Vodafone), care iti ofera pentru 7 euro credit (38-39 lei) 500 Indypoints, unde un Indypoint poate fi folosit ca un minut national, un sms national sau 3 Mb de net. Minutele si mesajele intre detinatorii de cartele indygen sunt gratuite.

| ReZiSTorr a răspuns:

Cosmote

| iDangerous a răspuns:

Vodafone. Dar nu abonament. Îţi iei cartelă reîncărcabilă şi cu 5 euro pe lună ai 4500 de minute şi SMS-uri în reţea şi 100 minute şi SMS-uri în alte reţele. Faza cu 1-2 gb net nu o găseşti la nicio promoţie şi la niciun abonament atât de ieftin. Doar dacă vrei doar internet pe cartelă, dacă ai telefon dual sim poţi folosi o cartelă pentru voce, adică vorbit la telefon şi trimis mesaje, şi o cartelă pentru net, care ar putea avea acei gb.

| AssaSinNKidD a răspuns:

Prea mult 1-2 gb... As zice Vodafone dar nu indeplineste ultima conditie. Ofera mb de internet. happy