| Pogonici a întrebat:

M-am hotarat sa imi cumpar un telefon si nu sunt hotarat. Care dintre urmatoarele telefoane sunt mai bune?, de ce? : Samsung Galaxy S3 sau Apple Iphone 5
DaU funDaa

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| charleslouboutin a răspuns:

S3. Sau daca nu te retine bugetul, s4.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei1099 a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru media, camera, video, muzica chiar si aplicatii iti recomand iphone 5, daca esti fixat pe specificatii ia S3. Camera de la iphone 5 e un pic mai buna ca cea de la S3, iar multi ar crede ca iphone e slab ca sistem de operare ce nu se poate customiza, dar dupa ce il treci pe jailbreak il vei customiza cum vrei tu si vei avea foarte multe tweacuri pe care nu o sa le ai la S3

| iesiacasa a răspuns:

Sall eu am galaxy s3 si sunt foarte multumit de el.are multe avantaje fata de iphone 5 cum ar fi procesor 1, 4GHz quad-core iar iphonul are 1, 2 dual-core (s3 are 4 procesoare de 1, 4 iar iphonul are 2 de 1, 2)ruleaza fara lag s3. ecranul este unul 4, 8inch super amoled hd iar iphonul are un ecran de doar 4.0 inch retina (s3 se vede mai clar mai mare)sistemul de operare din fabrica este android 4.0 este upgarde la 4. 2jelly beam.alti cred ca iOS este mai bun dar nu e deoarece foarte multe aplicatii sunt cu bani iar la android sunt putine cu bani.te sfatuiesc sa iti cumperia varianta 32gb si pe alb ca e mai frumos. sper ca te-am convins ca Samsung-ul e mai bun

| Enake a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S3 iar varul meu Iphone 5, dar oricum si el a zis si chiar asa e, S3-ul e mult mai bun ca Iphone, si asa o sa iti zica toti iti garantez! Funda?happy

| narukgeo a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este mai bun din toate punctele de vedere.

| LarisaXD a răspuns:

Eu as merge pe S3 big grin e mult mai ok. si gasesti mai usor anumite aplicatii/ jocuri big grin

| Lovepets1999 a răspuns:

Clar iPhone 5.
Eu am iPhone 4 si o prietena are S3, pe langa faptul ca abia ii incape in buzunar,sistemul de operare este aiurea ="Android". Apple este strict axat pe Gadget-uri,pe langa Samsung care are si masini de spalat, cuptoare cu microunde, etc, etc, etc. Deci clar APPLE!

| cristi848 a răspuns:

Pai depinde. Daca esti technic si vrei dotari de top alegi Samsung galaxy s3. Daca vrei sa te dai °jmecher° iti cumperi iphone 5. Cea mai sigura solutie e sa astepti Samsung galaxy s4winking te pup

| Elly1991 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 e mai bun si mai interesant