| jamillaemilia a întrebat:

Ma ajuta cineva cu setarile de internet pentru un LG E400, la cartela frog? multumesc

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Singuri care te pot ajuta suta la suta sunt cei de la comsmote in showroom iti fac gratuit setarile.Totusi incerca
http://www.htc-club.ro/......msearch__1
daca nu reusesti anunta-ma
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

1 răspuns:
| NeluFerchi a răspuns:

Meniu-setari-comenzi wireless-retele tel.mob.-nume punct de acces-apesi butonul meniu si dai apn nou- la nume scrii:webnwalk; la APN: wnw apoi la nume utilizator: wnw si parola tot wnw iar jos la tip apn scrii default dai iar meniu si salvare si vezi sa fie bifat cu bulina verde webnwalk - va merge sigur.