| cosmin76 a întrebat:

Ma bate gandul sa imi iau Iphone 6 replica 1:1 cu 550 de lei! merita sau nu?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Merita doar daca ti-l iei sa-ti faci poze in oglinda ca sa te lauzi ca ai iPhone 6. In rest nu merita deloc fiindca nu merge nimic bine la iPhone 6 Fake/Replica. Ia-ti telefonul original daca tot il iei.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa te alegi cu o mare teapa! Cu 550 de lei nu-ti poti lua macar un smartphone decent nou, dar sa cumperi un iphone 6! Mai bine investi banii aia in altceva decat sa-i arunci pe fereastra pe un fake de 2 lei! FUNDA?

| CristinaSNC a răspuns:

Nu merita deloc, mai repede mai pui niste bani si iti iei un telefon bun cu alt brand.

| DAnc3 a răspuns:

Am avut si eu o facatura de telefon acum cateva luni si dintr-o data nu prea mai citea cartela noroc ca l-am vandut pana nu era sa se strice de tot, nu-ti recomand deloc fiindca daca se strica nu ti-l poate repara nimeni. Daca mai pui 50 de lei iti iei un Htc One in stare ok cum e asta http://www.okazii.ro/......2696.Tipul care-l vinde e de incredere fiindca de la el mi-am luat si eu telefon dupa ce am vandut facatura aia.

| Amegadaisuki a răspuns:

Nuu mai bine ia-ti un iphon 5 la bani astea caa replica este buna doar sa joci fotbal cu ea laughing)

| alexcoman34 a răspuns:

Clar ca nu merita, decat sa iei o replica mai bine iti iei un Iphone 4s la bani aia...

| alexandru303 a răspuns:

Depinde la ce il folosesti, daca il folosesti pentru jocuri nu iti merge, pozele nu sunt asa de bune, dar am un telefon de pe EMAG cu 450 de lei mai bun decat iPhone 6 replica, ai mai jos linkul: http://bit.ly/1Prym6I

| alexandru303 a răspuns:

Depinde la ce il folosesti, daca il folosesti pentru jocuri nu iti merge, pozele nu sunt asa de bune, dar am un telefon de pe EMAG cu 450 de lei mai bun decat iPhone 6 replica, ai mai jos linkul: http://bit.ly/1Prym6I FUNDA?

| Kristo a răspuns:

Citez: '' Merita doar daca ti-l iei sa-ti faci poze in oglinda ca sa te lauzi ca ai iPhone 6. '' - a zis cineva mai jos.
E cea mai penibila chestie sa-ti cumperi un lucru fake, parerea mea. Mai bine cu aia 550 lei iti iei un telefon Samsung sau mai pui niste bani si iti cumperi un iPhone 5.