Ma costa in plus daca dau hotspot de pe telefonul meu, avand internet nelimitat prin 3g?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Daca ai internet nelimitat poti face linistit hotspot fara grija ca faci cost suplimentar.

Dar nu te astepta la cine stie ce viteze din partea 3G-ului tau.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu te costa nimic atata timp cat ai net nelimitat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te costa nimic, dar ai grija ce inseamna nelimitat ala

| Maria_Ana_1999_k2QG a răspuns:

Nu te costa nimic dar iti va merge mai greu..depinde si cati ai conectati

| MskDesign a răspuns:

Ar trebui sa te uiti bine pe termenii si conditiile de utilizare a serviciului pe care operatorul are.Chestiile astea sunt cam cu dus si intors.

| Nede a răspuns:

Daca ai internet nelimitat nu costa nimic.