| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

Mă gândesc că am cel mai ciudat telefon.

Am Allview A10 Max și de ceva vreme face figuri. Din fericire, m-am obișnuit cu ele.
Când îl țin în casă, nu face nimic, „e băiat cuminte".
Când merg cu el în parc (sau când merg în mod special afară cu el), face figuri. V-am zis că am cel mai ciudat telefon laughing)))

Niște soluții? Știu că marea majoritate veți spune să merg la service. I-am zis mamei de multe ori și a zis nu. Am convins-o, dar tot nu.

4 răspunsuri:
| DenqOO a răspuns:

La cat de ieftin e, ma mir cum de nu ar face figuri.
Inceara sa il aduci la setarile din fabrica

| nuamabsolutnicioidee explică (pentru DenqOO):

În toată vacanța asta de Paște, i-am făcut de vreo 6-7 ori resetare. A mers de câteva ori fără figuri, dar începea „să-și facă fița" =)

| Protegent a răspuns (pentru nuamabsolutnicioidee):

Am patit si eu ceva asemanator cu un P6 Energy Mini, la fel, trebuia resetat zilnic, ca altfel mergea prost, se repornea, supraincalzea, etc.

Iti recomand sa iti iei altceva.

| nuamabsolutnicioidee explică (pentru Protegent):

Ei bine, telefonul făcea altfel de figuri ciudate... Jumătatea de ecran stâng făcea figuri mari (dacă apăsam pe ceva, se apăsa în altă parte), dar cea dreaptă era ok.;-;