| Marius_George_1989 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva să dezactivez o opțiune activa să-mi pot baga alta noua că sa am internet ca mai am de așteptat până în 29 și e prea mult? E vorba de lycamobile.fr. Vă mulțumesc pentru eventualele raspunsuri

5 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Ai aplicatie pe magazin play sau appstore cu aceasta, o descarci si urmezi pasii, este destul de simplu la activare sau dezactivare optiuni, internet etc etc...

| Marius_George_1989 explică (pentru Ciprian09):

E activa opțiunea până în 29 și nu o pot dezactiva să îmi pot activa alta

| Vântulalb a răspuns (pentru Marius_George_1989):

Nu pot fi doua optiuni active? Incearca.

| Marius_George_1989 explică (pentru Vântulalb):

Am rezolvat, mulțumesc se poate două opțiuni active simultan

| Vântulalb a răspuns (pentru Marius_George_1989):

Ma bucur ca si rezolvat.