| eoo2001 a întrebat:

Ma putet ajuta cu ceva va rog fiti atenti. Am un telefon Vodafone cu android 2.3 si din greseala am format modelul de deblocare gresit
de mai multe ori iar acum nu mi se mai deblocheaza telefonul doar prin contul google.Am cont google l-am introdus gmail'u si parola dar tot nu mere ma puteti ajuata va roog

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate nu mai stii gmail-ul bine. dar daca tot nu merge. ii dai reset. incearca sa : il aprizi si sa tii apasat si pe butoanele de volum si pe home button. dar cel mai bine cauta pe youtube. how to reset Vodafone( ce telefon ai). sper ca te-am ajutat. k si un prieten a patit asta la un galaxy s plus. laughing

| eoo2001 explică (pentru anonim_4396):

Nu gasesc pe youtube eu am telefon Vodafone smart chat si nu pot intra in meniu nu pot intra in nimic daca nu scriu gmailu si nu mai stiu gmailu

| 4Tuning a răspuns:

Pai fa-l de 5 ori si o sa ai oprirea ai uitat modelul? Sau ceva de genul. Sper ca te-am ajutat

| Sava_Marius_Gabriel_1992 a răspuns:

Intra in rom manager si dai un reset

| eoo2001 explică (pentru Sava_Marius_Gabriel_1992):

Nu stiu unde room manager ca nu pot intra in meniu in nimic fara contul de gmail si nu mai stiu contul ajuta-ma plz

| Sava_Marius_Gabriel_1992 a răspuns (pentru eoo2001):

In rom manager intri tinand apasat tasta volum jos + butonu de aprindere. daca nu merge asa plus tasta care intri in meniu.astea se aplica cu telefonul inchis.