| AnToNiO12o a întrebat:

Ma scuzati, am mai pus intrebarea o data.Dar nu sunt sigur, undeva scrie ca se duce, altundeva nu. Asa ca mai intreb o data, daca ii dau update unui Iphone decodat [ NU factory unlock ] se duce sau nu decodarea?

2 răspunsuri:
| alexander2134 a răspuns:

Nu decodarea nu se va duce dar depinde si ce update ii faci tu mai bine du-te la un service gsm si intrebi acolo pentru orce eventualitate.

| AnToNiO12o explică (pentru alexander2134):

Am facut eu..Ma descurc in general la Iphone-uri dar nu am fost sigur. Acum schimb softul cand vreau =] Nu ca ma prostesc sau d'alea dar nu mi-a placut iOS 7 [ Adica are prea multe bug-uri ] Mersi totusi.