| Alex_Tăşcan_1999 a întrebat:

Ma scuzati am un telefon Nokia lumia 520. Iar nu stiu cum sa sterg datele unei aplicatii de exemplu am un joc si nu stiu cum sa i sterg datele ca sa incep de la inceput

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Intri in setarile telefonului, cauti aplicatiile, si vei avea acolo o lista cu fiecare aplicatie in parte. Dupa care selectezi aplicatia dorita pe care vrei sa o resetezi, si vei avea acolo o optiune ''stergere date'' In momentul acela datele, salvarile se vor sterge din aplicatia respectiva.

bft!