| Graceee a întrebat:

Ma scuzați dar imi apare aceasta eroare la camera principala si lanterna nu merge:"iPhone-ul trebuie sa se răcească pentru a utiliza blitul"(nu le am cu tehnologia dar ce legătura are blițul plus ca telefonul nu era si nu este supraîncălzit /încălzit!
Va mulțumesc pentru ajutorul acordat! 1!

Răspuns Câştigător
| Gabriel8373 a răspuns:

Salut am patit si eu asa intr-adevar procesorul este prea incalzit lasa-l putin asa

| Graceee explică (pentru Gabriel8373):

Mulțumesc mult pentru lămurire! Am crezut ca a pățit ceva mai grav(ca s-a stricat camera principala)Acum ma simt mult mai usurata!

2 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Gabi are dreptate, lasa-l sa se odihneasca putin. Si un mic sfat mai jos:

Orice telefon care are si lanterna, sincer nu are lanterna tongue. Ci se foloseste de Blitz. Acesta nu este facut pentru a functiona pe post de lanterna dar o face totusi. Motiv pentru care nu este indicata folosirea acestuia ca si lanterna pe o perioada indelungata de timp. Rolul blitzului este de a emite un semnal luminos puternic de scurta durata.

Toate bune!