| Andreeasrvbbb a întrebat:

Mă tot contrazic cu prietenul meu care dintre Iphone 6s plus și Samsung galaxy s7 edge este mai tare.Eu zic ca S7 edge este mai bun.Are cameră mai buna,ecran mai bun,design mai frumos, 4gb ram faţă de 2gb ram, ochelari VR și autonomia bateriei mai mare fiind de 3600mAh faţă de 1950mAh pe iphone.Voi care credeţi ca e mai bun? Vreau la anul sa.mi iau s7 edge sau note 7. Iphone.ul nu.mi place deloc.

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Sunt partial la fel! Ia-ti ce vrei! Eu zis sa-ti iei note 7, arata cel mai bine.

| iDarkness a răspuns:

Din potriva, Iphone cu cei 2gb ai sa-i il face de ras pe maretul s7, ios este cel mai clean sistem de operare, vreau sa iti aud parerea peste cativa ani.
Recomand note 7.
T/C.

| heyitsmexd a răspuns:

Cu siguranta s7 edge. Mult mai elegant decat note 7, eu il am si sunt super multumita! Pe langa faptul ca a capatat valoare sentimentala pentru mine, o sa-ti fie drag si nu o sa-l mai lasi din mana. Toate cele bune!