| RobertVali111 a întrebat:

Mai face fata un S3 mini aplicatiilor actuale?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Tinand cont la ce memorie ram si procesor are, inca 2 ani de acum in colo lejer!

| IAliveInHell a răspuns (pentru Jipa95):

Eu am un procesor dual core si 4 gb ram. ce zici?

| Jipa95 a răspuns (pentru IAliveInHell):

Ce telefon ai tu cu 4gb memorie ram prietene? laughing
Facepalm.

| hp8510p a răspuns (pentru IAliveInHell):

4gb RAM...ai zis-o bine

| IAliveInHell a răspuns (pentru Jipa95):

Mno uite bine am 4 gb ram la el, nu toata lumea is permite sa-si cumpere toate telefoanele noi aparute pe piata! ***

| IAliveInHell a răspuns (pentru hp8510p):

Si tu comentezi ca sa te afli in seama, ai si tu o replica de **** si te mai si mandresti cu ea.

| hp8510p a răspuns (pentru IAliveInHell):

Nu exista telefon cu 4gb RAM! Am replici...am un S3 si un Note 3...

| IAliveInHell a răspuns (pentru hp8510p):

Mno faci tu pe desteptu, daca-ti spun ca mi-am luat un s3 cu 4 gb, ce nu exista? da' te mai si prinzi in gura ca desteptu -_-, cauta si tu pe net geniule sa vezi.

| hp8510p a răspuns (pentru IAliveInHell):

Tu faci pe desteptu`! NU EXISTA TELEFON CU 4GB RAM! Poate 4gb ROM adica memoria interna!

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu te uita la ram ca vad ca mai sus asa se orienteaza. Procesorul e praf. pana la aparitita lui snapdragon +adreno 203, ce are s3 mini a fost cel mai prost procesor dual-core de pe piata. Asa ca iti dai seama ca nu e cinestie de el. iar aplicatii actuale, depinde. Daca te referi pe net si facebook, da, se descurca, dar daca vrei jocuri si alte prostioare, nu recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,face fata, dar depinde si despre ce aplicatii vorbesti.

| SouLIce a răspuns:

Momentat se descurca bine dar peste 1-2 ani nu se va mai descurca