| Mattx a întrebat:

Mai merita in 2013 sa-mi iau un iPhone 3GS? imi place mai mult decat un iPhone 4. Am gasit unu frumos SH

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Eu cred ca se merita, si nu din cauza specificatilor, ca pe iOS nu iti trebuie cine stie ce specificatii. Telofonul are un design frumos, calitate premium, merg o groaza de jocuri, ai cam tot ce iti trebuie pe el.

| Mattx explică (pentru Andrei1099):

Asa am spus si eu, mersi!

3 răspunsuri:
| MariusToc a răspuns:

Cu pretul pe care il dai pe 3gs iti poti gasi un telefon mult mai bun si mai nou, cu alt sistem de operare bineinteles. Parerea mea e ca nu mai merita.

| Mattx explică (pentru MariusToc):

Da ai dreptate! Dar decat sa-mi iau un Allview de 300 lei cu Android mai bine imi iau un iPhone 3GS de 400-500 lei updatat la iOS 6 happy