| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Mai pot face ceva cu un iphone 5 blocat icloud? Stie cineva sa-l deblocheze?

8 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Nu ai ce face cu el nici ca ipod nimic, poti sa-l tii ca piesa de mobilier.

| Joker1305 a răspuns:

Eu unul personal nu stiu, dar sunt multe programe pe net care te ajuta, cauta pe google: deblocheaza iphone 5 online gratis si o sa gasesti, o zi buna

| Alex99_5691 a răspuns:

Nu ai ce face cu el. Il tii doar ca ipod si pt poze. Dar in rest nu prea ai ce face cu el... nu mai merge deblocat. Poti sa-l vinzi pt piese (Y)

| DtHiro a răspuns:

Poti sa il folosesti ca mp3 player laughing serios nu ai ce sa faci

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/

| Papitoiarfistiphone a răspuns:

Odata ce e blocat icloud nu ai de cat sa il vinzi pe piese caci solutie ar exista daca stii emailul macar dar poti sa iti iei 500 lei pe olx bafta

| AndreeaFlorentina09 a răspuns:

Poti sa il duc la vodafone\orange\cosmote, dar daca este chinzari...cumpara-ti alt telefon